^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Która z kobiet nie zna diety kapuścianej, kopenhaskiej, Atkinsa, Kwaśniewskiego? Zapewne też niejeden pan próbował na własnym ciele diety Dukana. Czasem odchudzamy się całe życie, wiecznie będąc na jakiejś diecie, a to 1200 kcal, a to dieta truskawkowa, a to bananowa, a to cytrusowa…

dieta2

Czytaj więcej...

Znów jestem na diecie

Która z nas, kobiet, nie zna diety kapuścianej, kopenhaskiej, Atkinsa, Kwaśniewskiego a i zapewne niejeden pan próbował na własnym ciele diety Dukana. Wiele kobiet ma to do siebie, że odchudza się całe życie, są wiecznie na jakiejś diecie, a to 1200 kcal, a to dieta truskawkowa, a to bananowa, a to cytrusowa itd.

waga

Czytaj więcej...

Obecnie coraz więcej kontrowersji pojawia się wokół picia mleka. Nie wiadomo, komu wierzyć. Czy Marcin Gortat, Bogusław Linda, Agnieszka Radwańska mieli rację, biorąc udział w kampanii społecznej pod hasłem „Pij mleko. Będziesz wielki”, namawiając Polaków do regularnego picia mleka jako antidotum na niedobory wapnia, a tym samym przeciwdziałanie osteoporozie? Czy też jest to sprytny chwyt marketingowy producentów nabiału, pozwalający na zwiększenie zysków ze sprzedaży mleka, kefirów i jogurtów?

krowa-mleko

Czytaj więcej...

Nie jedz jajek, bo będziesz miał wysoki cholesterol. Jedz tylko chude mięso (najlepiej drób), używaj tylko olejów roślinnych, stroń od nasyconych tłuszczów zwierzęcych, bo dopadnie cię miażdżyca i umrzesz na zawał serca. Kiedy wyniki krwi pokazują poziom całkowitego cholesterolu 200- 210 mg/dl, zapala się nam w głowie czerwone światło. Czy już czas na leki?

cholesterol

Czytaj więcej...

Login

 Copyright © 2019 Antidotum  Rights Reserved.