^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Marta-Dychton

Nazywam się Marta Dychtoń. Jestem specjalistą ds. żywienia od 4 lat. Wkrótce zostanę dyplomowanym dietetykiem.  Żywieniem, jego jakością i wpływem na zdrowie zajmuję się już od 15 lat. Jako  instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness sposób odżywiania jest automatycznie wpisany w moje życie. Jestem również instruktorem personalnym techniki pilates,

Prywatnie mamą dwójki synów, których zdrowie jest dla mnie najważniejsze, stąd nieustannie pogłębiam wiedzę w dziedzinie żywienia by zapewnić dzieciom jak najlepszy start w życiu i zakorzenić właściwe nawyki żywieniowe.

Moją pasją są książki i aktywność fizyczna. Obecnie z racji doszkalania i pogłębiania nieustannie ewoluującej wiedzy w zakresie żywienia najchętniej sięgam właśnie po literaturę tego typu.

Niewłaściwe żywienie może przyczynić się do różnego rodzaju chorób o podłożu metabolicznym jak cukrzyca, nadciśnienie czy otyłość. Dlatego wierzę, że prawidłowa dieta i właściwe wybory żywieniowe mogą pomóc też to zdrowie przywrócić.

Dyplomy i certyfikaty

Login

 Copyright © 2019 Antidotum  Rights Reserved.