^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


W zdrowiu:

Jeśli jesteś szczupły, dobrze się czujesz, nie chorujesz, nie zmagasz się z przewlekłymi schorzeniami  i chcesz utrzymać ten stan równowagi pomogę Ci to osiągnąć.
Podczas wizyty przeanalizujemy Twój jadłospis, jego dobre i złe strony. Być może spożywasz jakieś produkty, które w przyszłości mogą skutkować problemami ze strony układu krążeniowego czy pokarmowego. Ocenię czy odżywiasz się zdrowo i ewentualnie wskażę na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę.

W chorobie:

Dieta bogata w produkty wysokoprzetworzone, z dużą ilością cukru, tłuszczów trans czy dodatków do żywności przyczynia się do rozwoju  coraz większej liczby powikłań zdrowotnych. Już młode osoby zmagają się z  nadwagą, otyłością, cukrzycą czy nadciśnieniem tętniczym. Odpowiednio zbilansowana dieta pomoże Ci w walce z problemami o podłożu metabolicznym, alergiami, nietolerancjami pokarmowymi.
W trakcie wizyty wskażę Ci produkty, które musisz wyeliminować by wpłynąć na poprawę swojego zdrowia a które wprowadzić by walka z chorobą była jeszcze skuteczniejsza.

Dla dzieci i młodzieży

Nieprawidłowe żywienie, brak lub zbyt mała aktywność fizyczna, dodatki do żywności są powodem rozwoju przewlekłych chorób niezakaźnych już u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Od wczesnych lat młodzież zmaga się z nadmiarem kilogramów,  alergiami, które w przyszłości mogą skutkować rozwojem chorób dietozależnych jak cukrzyca, otyłość, osteoporoza, próchnica, nowotwory.
Jeśli leży Ci na sercu zdrowie Twojej pociechy zapraszam na konsultację by ocenić nawyki żywieniowe dziecka i ewentualnie wprowadzić zmiany, które pomogą przeciwdziałać negatywnym skutkom wygodnej żywności.

Dla kobiet w ciąży i karmiących

Młoda mama powinna pomyśleć o prawidłowo zbilansowanej diecie jeszcze przed zajściem w ciążę. Odpowiednio skomponowany jadłospis pomoże zapobiec niedoborom w składniki odżywcze w trakcie ciąży oraz po porodzie i w okresie karmienia piersią.
Podczas wizyty przeanalizujemy dotychczasowy model żywienia i pomogę Ci wybrać właściwą  dla Ciebie i twojego maluszka drogę żywieniową.

Login

 Copyright © 2019 Antidotum  Rights Reserved.